Idealna karma dla psów o wrażliwym przewodzie pokarmowym

Wiele psów cierpi na problemy związane z układem pokarmowym, w tym między innymi z nietolerancją pokarmową czy też z alergią. Aby do tego nie dopuścić, należy wybierać najwyższej jakości karmę, a taką jest w stanie zapewnić nam najlepsza w tej kategorii produktów marka – Dolina Noteci. Spośród dostępnych propozycji w wachlarzu ofertowym, wartą uwagi opcją jest bezzbożowa karma dla psa. Ta jest idealną dla czworonogów o wrażliwym układzie pokarmowym. Zawarta w niej duża ilość mięsa, ale również i odpowiednio dobrane warzywa, pozwalają dostarczyć psu najcenniejsze składniki odżywcze, w pełni zaspokajając ich potrzeby żywieniowe. Taka bezzbożowa karma dla psa to przede wszystkim stawianie na pełnowartościową, zbilansowaną dietę, dzięki której psy mogą się prawidłowo rozwijać, bez obawy o ich jakże wrażliwy układ pokarmowy.

Dla kogo przeznaczona jest bezzbożowa karma dla psa?

Taka karma jest idealną propozycją dla psów każdej rasy, które to wykazują nietolerancję pokarmową na inne jej rodzaje. Zboża powodują u psów wiele dolegliwości, w tym między innymi uporczywą biegunkę, wzdęcia, jak również i bóle brzucha. Aby do tego nie dopuścić, z całą pewnością bezzbożowa karma dla psa, okaże się być jak najbardziej doskonałym wyborem. W tej kategorii produktów, postawić można na wiele ciekawych propozycji, w tym między innymi na karmę dla juniorów, jak również i dla seniorów, idealne połączenie wołowiny i gęsich serc, gęsi z jabłkiem czy na przykład cielęciny z jagnięciną. Każda z dostępnych propozycji, to prawdziwa uczta smaków dla wszystkich czworonogów. 

Czy karma bezzbożowa może dostarczyć psu energii?

Oczywiście, że tak. Wiadomo, iż podstawą są węglowodany i to właśnie dzięki nim mamy energię, chęć do życia, do aktywności. Jeśli w diecie psa zabraknie zbóż, to skąd ma on czerpać energię na długie spacery? Główną tutaj energię czerpią one z warzyw, a ponadto potrafią również i pozyskiwać ją z tłuszczów, szczególnie tych o charakterze zwierzęcym. W żadnym wypadku tego typu karmy nie wpływają negatywnie na rozwój zwierzęcia, jak również i na brak u niego energii. Wybierając je, można dostarczyć organizmowi wszystko to, co najcenniejsze i co warte jest przez nie wyboru. Jako właściciele chcący zapewnić czworonogi najlepszy rozwój, bez niepotrzebnego bólu, biegunek i alergii, jak najbardziej bezzbożowa karma dla psa, okaże się być doskonałym wyborem. 

Przeczytaj również:  Czy zwierzęta borykają się z podobnymi chorobami skóry co ludzie? Czy prawidłowa pielęgnacja psów różni się od zasad dbania o cerę? 

W diecie psa powinno być przede wszystkim mięso, a także warzywa, które to są podstawą żywienia czworonogów. Karmy bezzbożowe, jakie znajdują się w ofercie Doliny Noteci, stanowią jak najbardziej doskonały wybór. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *