Jakie przydatne produkty dla psa i kota znajdziemy na stronie Lugers.pl?

Odpowiedni pokarm dla psów i kotów

Strona Lugers.pl to przede wszystkim różne pokarmy dla psów i kotów, które są dobrane w zależności od ich etapu rozwoju. Karmy dzielą się na wersje Junior oraz Senior, które zapewniają różny dobór witamin i minerałów. Dla psów można wybrać jedzenie z wysoką zawartością mięsa i z małą ilością zbóż. Karmy dla psów dzielą się na wersje mokre i suche, w zależności od preferencji czworonoga i zaleceń weterynarza. W sklepie można znaleźć też pokarmy dla zwierząt o specjalnych potrzebach żywieniowych. Chodzi tu m.in. o psy z problemami gastrycznymi albo chorymi stawami.

Na stronie znaleźć można również mnóstwo karm dla kotów. Specjalne odmiany Junior zawierają sporo witamin (np. A, D, E i B), które są niezbędne na wczesnym etapie rozwoju. Również karmy dla kotów w sklepie Lungers.pl dzielą się na wersje mokre i suche, często w wersji bezzbożowej. Znaleźć tu można również mnóstwo przysmaków, na bazie wątroby wołowej albo tuńczyka.

Akcesoria dla psów 

Na stronie Lugers.pl można wyszukać również sporo akcesoriów dodatkowych, które przydają przy codziennej opiece. Warto tu wyróżnić budy i legowiska, dzięki którym psy będą miały gdzie spać w domu albo na dworze. Do codziennego wyprowadzania psów przydają się smycze, szelki oraz obroże od markowych producentów. Pies musi z czegoś jeść, gdzie przyda mu się metalowa i wytrzymała miska, która nie wywróci się przy lekkim kontakcie. Na stronie Lugers można znaleźć dużo zabawek, które urozmaicą codzienne spacery albo pobyt w domu. Pod dostatkiem jest tutaj plastikowych piłek, kości albo przedmiotów do rzucania w formie okręgu.

Akcesoria dla kotów

Sklep Lugers nie zapomina także o akcesoriach dla kotów, które również potrzebują dodatkowej porcji ruchu i zabawy. Do popularnych zabawek należą pompony na przyssawce albo sznurki do szarpania. Kot także potrzebuje odpowiedniego legowiska, które można kupić w wersji z dodatkowym daszkiem. Na stronie Lugers.pl kupić można żwirek o różnych odmianach, często w formie zapachowej. Pielęgnować kota powinno się dzięki specjalnym szczotkom i środkom czystości, takim jak szampony czy płyny do płukania uszu. Produkty ze strony są w pełni przebadane przez specjalistów, przez co ma się pewność kupienia bezpiecznego płynu albo sprayu.

Przeczytaj również:  Śmierć psa - etapy żałoby - rozmowa z dzieckiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *